Вірші на англійській мові / вірші

Якість життя залежить від того, як в даний час відчуваю. У свою чергу впливає на емоційний стан, а не сама подія, але ваше ставлення до неї.
Подібно до того, як плід визрів, один за іншим починається впасти на сторінку, а також по одному, то ви почнете залишити Ваші слабкості дозрівання свідомості Бога всередині вас.

Хто хоче ходити в дусі, то не слід плутати шум натовпу, тому що - де люди, є плутанина, непорозуміння, і гріх гордині.
Loop ім\'я чи це так важко її висловити? Весна з силою з Біти вже не потрібно виганяти. Укус знаю. Квіти не знає. Але ви не знаєте. Укус йде. Квіти цвітуть. Але ти не підеш. Що таке чарівне час, не знаю Це наше Сонце і зірки, сміється. , Те, що наші губи полином витік А ті, кульбаби заливають вином. Я хочу, щоб все? Так, я хочу все це.
Коли людина з грошима зустрічає людину, яка має досвід, то людина має досвід може заробляти гроші, але людина з грошима, щоб набути досвіду.
заробляти. Після встановлення статуї на честь найкрасивішою жінкою visdrošsirdīgākajam , наймудріший . Тепер , коли люди припускали , золота лихоманка , встановлено мармуровий бюст брудних людей . .
Apsēm блимати сліз Purpuse сторінок. Наші вальгусной переглядів Не зустрічав більше.
. . . старе керівництво змушує ухилятися від трьох випадках - від ненависті, заздрості і зневаги. Як це може бути досягнуто лише мудрість. Ця трудність у виконанні належних заходів: є побоювання, що страх заздрості, зневаги neiemantojam іншою ногою замість розтоптати, не створюючи при цьому враження, що нога може розтоптати нас.
Звичайно, наша плоть живе тільки в теперішньому, а й душі минуле, сьогодення і майбутнє: таким чином, душа дуже приємно Ще більшого значення.
дружба подвоює радості і скорочує наполовину прикрості.

Вірші на англійській мові / вірші